Jdi na obsah Jdi na menu
 


BESIHIM styl

3. 3. 2010

 BESIHIM STYL

 

JAK SE OBLÉKAT?

 

Není to žádná věda, stačí se oblékat sportovně, najděte si obchod, který vám vyhovuje a tam můžete nakupovat klidně pořád. Velmi doporučované obchody jsou TIME OUT, Puma, Nike a klidně i Adidas, i když už není tak ideální (upozorňuju, že značka adidas testuje na zvířatech!)... Pokud si vyhlídneš dobrý stánek někde ve městě, nic ti nebrání nakupovat radši tam. Barevnost je nejdůležitější, žádně zkombinované hadříky. Ponožky a podkolenky nejlíp pruhované. Boty můžete koupit nějaké barevnější, ale když nikde takové nemají (hodně dobré by byly conversky, klidně jednobarevné) můžete si je potom doma dozdobit sami. Vypadá to moc zajímavě!

 

 

JAKÉ DOPLŇKY NOSIT?

Jedna z nejdůležitějších věcí u stylu besihim jsou doplňky... Barevné, puntíkované nebo pruhované vzory čelenek jsou moc pěkné, ale mohou se zapojit i sponky, šílené náramky různých barev, obří náušnice se třpytkami - nic z toho by v tvé šperkovnici nemělo chybět!

 

JAK SE LÍČIT?

Nemusíš vůbec, ale upoutáš větší pozornost, když se nalíčíš...
Rtěnka-Mno, ta není zrovna značka idea, lepší bude lesk na rty v různých odstínech nebo bezbarvý
Oční linky a tužka-Snaž se nepoužít černou! Každý si říká: "Když budu mít černé oční linky, musím mít i černou tužku na oči", ale proč používat černou, když je tak smutná a můžeš použít jinou barvu! Hodně zajímavě taky vypadá, když oční linky mají jinou barvu než tužka (např.: modrá tužka, fialové oční linky atd.)
Řasenka-Mno, tady vím, že asi použijete černou, ale třeba fialová a modrá taky nejsou k zahození a velmi "in" je, když použijete třpytivou řasenku
Make-up-To už je čistě na vás!!!
Lak na nehty-Symbol besihim jsou šíleně nalakované nehty. Byjí do všech barev a moc pěkně vypadá, když má každý nehet jinou barvu (nebo střídání různých barev). Proč se lakovat jen jednou barvou, když jich můžu mít víc?

 

TVŮJ POKOJ

Sladěný do co nejvíce barev... Když k tobě někdo přijde na návštěvu, pozná, že jsi besihim i když budeš nemocná, nenalíčená v pyžamu xD Dbej na doplňky (např.: lampičky, vlastnoručně kreslené obrázky - klidně i ze školky, nástěnné hodiny a všechno co jde udělat nějak barevně)... Barva pokoje se taky nešidí! Žlutá, oranžová, růžová, zelená - jakákoliv tě napadne, jen se snaž vyhnout tmavým barvám a BÍLÉ! Efektní je mix barev různě poházený po stěnách nebo tapety - tvůj pokoj vynikne s krásnými barevnými tapetami...

 

OSTATNÍ

Buď vzorná studentka, ale nemyslím tím ve známkách xD spíše ve výzdobě sešitu... Zařiď si i diář nebo tajný deník, o který budeeš pečovat zvýrazňovači a barevnými vzorky. Krásný barevný sešit potěší učitelku, tebe a i každého, kdo od tebe bude muset opsat učivo z minulého týdne...
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood coerce plan

(AmogeBetaGeono, 12. 10. 2018 23:59)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-sans-ordonnance-kine/

Blood Straits - Taylor & Francis Online

(AmogeBetaGeono, 28. 9. 2018 14:57)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/vente-cialis-en-ligne-france/

Violent blood stress

(ANermSmommaDab, 12. 7. 2018 6:03)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-naturel-quebec/

:D

(Deltík, 25. 5. 2013 21:06)

Asi začnu :DDD

barbi

(barbi, 29. 9. 2012 17:20)

napiš te jestli dete je to zitra na stadoně je sraz ve2 hod tak přídta a vemtesi sukni nebo šaty ppápá zítra

barbí

(barbi, 29. 9. 2012 17:17)

sem barbi a v sobotu vás zvu na tanec já udělala ten blog líbí jestlin jo je to supr éá tak přidte

Mooooc

(Anda, 27. 4. 2011 19:06)

Moc se mi líbí Besihim takze asi uz brzoo budu =D

Re: Mooooc

(denisa, 31. 12. 2011 16:58)

mi se moc taky líbí začnu už zítra

k mn

( nm, 7. 10. 2011 23:16)

www.thebesihim.blog.cz :) ;)

jééé

(aduSKA, 8. 8. 2010 15:10)

tetnto styl se my taky strašně líbííí !!! a začnu sním už od zítřka !!!!

jujky....

(zuzu, 25. 7. 2010 20:09)

jůůů ten styl se mi líbí možná do něj půjdu...:*:*:)