Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co by měla barbie splňovat

21. 2. 2010

 

Jak být barbie???

super tipy:


Tady je něco co by měla splňovat každá barbie...

Upravné nehty - středně dlouhé, s francouzkou manikúrou ( nebo jen průhledným, zlatavým zkrátka pastelovým lakem ovšem ne do barev: zelená černá atd!!..)

Zdravé vlasy - bez lupů, suchých konečků, mastné pokožky hlavy.. Nemusí být blond barva! Barbie styl neudává povinnost ničit si vlasy kysličníkem! Proto klidně barbie můžou být i zrzky..

♥ Společenské chování, výborné výsledky ve škole, slušný slovník.

Pěkná postava , není nutné aby byla opálená sluncem-známe samoopalováky, takže ty peníze klidně obětujeme do umělého sluníčka.

Zdravá strava

Vždy upravená -nikdy ne rozcuchané vlasy, zmuchlané oblečení. Není podmínkou mít něco růžového na sobě, ale ve vašem šatníku panuje ve většině oblečení růžová. Spíš je kladen důraz na srpávné zvolení střihu oblečení, perfektní kombinovanost.

♥ Znalost jazyků, znalost módních značek, návrhářů.. POZOR! Není potřeba nakupovat značkové oblečení, protože to není barbie ale trochu shampoo styl!

Kosmetika -  perfektní a bezchybný make-up..Většina pěněz vkládána právě do kosmetiky a oblečení. Pěstění pleti a těla. Znalost a používání kvalitních kosmetických značek. (avon, oriflame)

♥ Vnímat styl barbie jako součást života- žádné pozérství!

A teď několik tipů, jak hned okolí zareaguje, že jste barbie: čelenky, minisukně, doplňky, balerínky..atd...

Mnoho lidí se domnívá, že barbie se řídí určitými pravidly..ale pravdila má barbie v sobě! tím je myšleno, že barbie neposlouchá např. satanismus, emo hudbu, ale klidně si poslechne ráda kromě slaďáckého popu a popu i hip hop či r´n´b.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

njn

(niki, 28. 1. 2012 10:31)

barbiny mají být fifleny

barbie girl

(Kateřina, 4. 3. 2011 11:07)

Ahoj všichni já si myslím že barbie styl je úžasný a navíc mužeme se rozmazlovat například:voňavky,kosmetika.botička,oblečení atd...